Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start GIMZETKA

Gimzetka

Email Drukuj PDF

Gimzetka. "Kwartalnik Uczniów Publicznego Gimnazjum w Biadaczu” funkcjonuje od 2010r. Do tej pory udało nam się wydać 26 numerów szkolnej gazetki. Przez sześć lat działalności zdobyliśmy I miejsce w kraju i I miejsce w województwie, co daje nam motywację do dalszej pracy. Rokrocznie bierzemy udział w największym Ogólnopolskim Konkursie „MAM Forum Pismaków” i plasujemy się na IV – VI miejscu w Polsce.

 

Redakcja „Gimzetki” (2015-2016):

Opiekun – p. Magdalena Swobodzian

Redaktor naczelna – Wiktoria Kistela

Z-ca redaktor naczelnej – Daniel Kochanek

Fotografia – Sara Leckner i Zofia Kamińska

 

Dziennikarze odpowiedzialni za poszczególne działy:

Wiktoria Kistela – RECENZJA KSIĄŻKI

Daniel Kochanek i Kamil Kurc – O GRACH KOMPUTEROWYCH PO ANGIELSKU

Natalia Prudel – ATRAKCJE GMINY ŁUBNIANY

Paulina Buchta – WYDARZENIA SZKOLNE I KLASOWE

Bernadeta Jonczyk – PO ŚLĄSKU

Paulina Baron – ŚWIAT PRZYRODY

Natalia Boja – AKTUALNOŚCI GIMNAZJALNE

Paulina Zus – HUMOR

Patrycja Nikisz – SZKIC

Patrycja Radzioch - WYWIAD

Jennifer Krause - NOWOŚCI WYDAWNICZE

 

 

Oto najnowszy numer GIMZETKI:


NR 30 SUBIEKTYWNEGO NIEREGULARNIKA UCZNIÓW

PUBLICZNEGO GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W BIADACZU

(PLIK PDF)

ARCHIWUM NUMERÓW ( pliki pdf):


Gimzetka nr 29
Gimzetka nr 28 Gimzetka nr 27
Gimzetka nr 26 Gimzetka nr 25
Gimzetka nr 23 Gimzetka nr 24
Gimzetka nr 21 Gimzetka nr 22
Gimzetka nr 19

Gimzetka nr 20
Gimzetka nr 17 Gimzetka nr 18
Gimzetka nr 15 Gimzetka nr 16

Gimzetka nr 13 Gimzetka nr 14
Gimzetka nr 11 Gimzetka nr 12
Gimzetka nr 10

Gimzetka nr 9
Gimzetka nr 8 Gimzetka nr 7
Gimzetka nr 6 Gimzetka nr 5
Gimzetka nr 4 Gimzetka nr 3

Gimzetka

nr 2

Gimzetka

nr 1

 

 

 


Poprawiony: czwartek, 13 kwietnia 2017 18:37  
Start GIMZETKA

Jaka jest nasza szkoła

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu to placówka z ogromnym dorobkiem, wspaniałymi osiągnięciami i pięknymi tradycjami. Nasza szkoła to „drugi dom”, gdzie kształci się młodzież. Miejsce, w którym młody człowiek ma okazję do wszechstronnego rozwoju, realizowania talentów, rozwijania zainteresowań i pasji. Jest środowiskiem wdrażającym do samodzielności, odpowiedzialności, współdziałania, uczącym kultury osobistej, poszanowania praw innych ludzi i funkcjonowania w społeczeństwie.

Nasze sukcesy

Chlubą naszego gimnazjum jest zespół Musica Viva. Został założony przez mgr Gabrielę Dworakowską. Uczniowie, należący do grupy muzycznej przyczyniają się do propagowania kultury naszego regionu i nie tylko. Dzięki nim muzyka towarzyszy nam podczas apeli i innych, równie ważnych uroczystości. Ta utalentowana ekipa ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów na skalę krajową. Do zespołu może należeć każdy. Wystarczą dobre chęci.

Więcej...

Gimzetka

Gimzetka funkcjonuje od 2010 roku. Do tej pory udało się wydać dziesięć numerów tego nieregularnego pisma gimnazjalistów. Władze magazynu czuwają nad oprawą graficzną, korektą nadesłanych tekstów oraz wydaniem. Na łamach gazetki szkolnej są realizowane różnorakie konkursy, galerie, ogłoszenia, plakaty, projekty, życzenia, wywiady, artykuły, sprawozdania, dedykacje, recenzje, przepisy i mnóstwo zdjęć.

 

Więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information